Za chwilę tzw. Halloween. Jeżeli jakiś pseudo-katolicki …

Paweł Chmielewski on X

Za chwilę tzw. Halloween. Jeżeli jakiś pseudo-katolicki idiota będzie wam mówił, że przebieranie własnych dzieci za diabły i demony jest OK, to pamiętajcie:

nie jest, a ten gość to właśnie pseudo-katolicki idiota!

Halloween jest złe, bo zabawa w diabła jest zła. Nie ma w ogóle o czym dyskutować.

Tego imbecylizmu nie praktykują nie tylko katolicy, ale również inni rozumni ludzie.

Nikt, kto ma odrobinę kultury, nie chce bawić się złem.

Złem mogą bawić się tylko głupcy.

Nie bądźcie jak głupcy.

31 października przygotujcie się po prostu do Wszystkich Świętych, tak, jak wszyscy cywilizowani ludzie.

źródło: x.com